Dyrektor

Dyrektor Żłobka Miejskiego w Czeladzi - mgr Jolanta Barańska

Urodziła się w Piekarach Śląskich, gdzie spędziła swoje najlepsze lata dzieciństwa. Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny oraz Akademie Ekonomiczną im. Karola Adamieckiego w Katowicach. Od 2006 roku związana z Czeladzią.

W 2008r. dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu została powołana na stanowisko Dyrektora Żłobka Miejskiego w Czeladzi, które zajmuje do dnia dzisiejszego. Stworzyła bezpieczne i przyjazne miejsce dla najmłodszych mieszkańców Naszego Miasta. Swoją wiedzę i doświadczenie chętnie przekazuje swoim pracownikom od których wymaga pełnego profesjonalizmu oraz przestrzegania zasad obowiązujących na terenie placówki.Aktywnie współpracuje z rodzicami oraz instytucjami wspomagającymi Żłobek. Czuwa nad organizacją pracy placówki w celu zapewnienia właściwego poziomu i jakości świadczonych usług.

W 2015r. utworzyła pierwszą w Czeladzi filię Żłobka Miejskiego w dzielnicy Piaski, a aktualnie przygotowuje się do adaptacji nowych pomieszczeń Żłobkowych dla kolejnej grupy dzieci oczekujących na przyjęcie.

Cechuje ją asertywność, cierpliwość, szczerość i otwartość, a przede wszystkim dbałość o dobro dzieci oraz ich rozwój.

„Dzieci to strzała, którą wysyłamy w przyszłość, to najpiękniejszy po nas ślad.
Ale z drugiej strony to bardzo trudne wyzwanie i ciężka codzienna praca.
Najważniejsza praca w naszym życiu.” K. Ibisz

Dyrektor przyjmuje interesantów w piątki w godzinach od 9.00 do 11.00. W sprawach pilnych, każdego dnia po wcześniejszym umówieniu telefonicznym +48 32 265 05 25

do góry