Strona główna/Aktualności/Walentynki w Złobku

Walentynki w Złobku

23 Lutego 2022

14 lutego z naszym Żłobku obchodziliśmy Walentynki . W tym dniu na sali królował kolor czerwony  , a głównym symbolem dekoracji były serduszka .Dzieci poznały historię i tradycję tego święta, były wspołne tańce i zabawy do piosenek .Wszystkie dzieci wykonały piękne prace plastyczne i przygotowały małe prezenty dla rodziców.

Walentynki - grupa Misie

14 lutego grupa Misie obchodziła Walentynki . W tym dniu na sali królował kolor czerwony, a głównym symbolem dekoracji były serduszka .Tego dnia zajęcia i wspólna zabawa zachęcały dzieci do integracji .Dzieci poznały historię i tradycję tego święta, tańczyły do piosenki ,, Mam serduszko wielkie serce ". Zostały wykonane zdjęcia w walentynkowej fotobudce oraz wspólna praca plastyczna w kształcie dużego czerwonego serca .

 

 

 

 

 

 

Walentynki - Grupa Wiewiórki

 

W dniu 14 lutego w grupie Wiewiórek świętowaliśmy walentynki. Dzieci w tym dniu przyszły ubrane w kolorach czerwieni. Wspólnie na dużym serduszku odbijaliśmy rączki moczone w farbie. Dzieci również przygotowały małe prezenty dla rodziców.

 

Walentynki - Grupa Pszczółki

W dniu 14 lutego grupa pszczółek obchodziła walentynki. Wspólna zabawa zachęcała dzieci do integracji .

Wszystkie dzieci pięknie odbijały walentynkowe serca na kartkach, tańczyły przy piosenkach a w powietrzu unosiły się serduszkowe balony.

 

Walentynki - Grupa Biedronki

Grupa Biedronek 14 lutego obchodziła  Walentynki. Tego dnia żłobkowicze przyszli ubrani na czerwono. Dzieci naklejały biedronki ze swoim imieniem na przygotowane wcześniej przez opiekunki serce oraz tworzyły własne walentynkowe kartki. Wspólnie tańczyliśmy  z czerwonymi balonami przy ulubionych piosenkach. To był bardzo wesoły i miły dzień.

 

 

do góry