Strona główna/Aktualności/Pasowanie na żłobkowicza

Pasowanie na żłobkowicza

18 Października 2022


W dniu 12.10.2022 r. w naszym żłobku odbyło się uroczyste pasowanie na żłobkowicza. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły odświętnie ubrane. Najważniejszym momentem było złożenie przysięgi oraz pasowanie magiczną kredką. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde z dzieci otrzymało dyplom oraz mały upominek. Wszystkim małym żłobkowiczom życzymy samych sukcesów i uśmiechu na twarzy.

Pasowanie - Grupa Wiewiórki

Dnia 12.10.2022 r. w grupie Wiewiórek odbyło się uroczyste pasowanie na żłobkowicza. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły odświętnie ubrane. Dzieci zostały pasowane magiczną kredką oraz otrzymały dyplomy. Wszystkim małym żłobkowiczom życzymy samych sukcesów i uśmiechu na twarzy.

Pasowanie - Grupa Biedronki

Dnia 12.10.2022r. w grupie Biedronek odbyło się uroczyste pasowanie i złożenie przysięgi. Dzieci zostały pasowane dużym ołówkiem przez Zastępcę Dyrektora i otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz małe upominki.

 

Pasowanie - Grupa Pszczółki

W dniu 12.10.2022 r. odbyło się pasowanie na żłobkowicza. To pierwsza ważna uroczystość dla grupy Pszczółek. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy otrzymał dyplom pasowania.

Pasowanie - Grupa Misie

Dnia 12.10.2022 r. w grupie Misie odbyło się 'Pasowanie na Żłobkowicza’. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły odświętnie ubrane . Najważniejszym momentem było złożenie przez dzieci ślubowania oraz akt pasowania przez Panią Dyrektor ,która czarodziejską kredką nad każdym maluszkiem wypowiada 'magiczne zaklęcie' .Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy .Wszystkim Żłobkowiczom życzymy uśmiechu radości oraz dni pełnych wrażeń.

do góry