Strona główna/Aktualności/Dzień muzyki w Żłobku

Dzień muzyki w Żłobku

11 Października 2022

W dniu 4.10.2022 r. w naszym żłobku odbyły się zajęcia z okazji dnia muzyki. Dzieci przeniosły się do krainy dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką. Każde dziecko miało możliwość spróbowania samodzielnej gry na instrumentach, odkrywając przy tym swój talent muzyczny. Dzieci wykonały różne prace plastyczne: wyklejały pomponikami nutki, kolorowały szablon gitary. Na koniec odbyła się mini dyskoteka.

Dzień muzyki - Grupa Wiewiórki

W dniu 4.10.2022 r. w grupie Wiewiórek odbyły się zajęcia z okazji dnia muzyki. Dzieci poznały podstawowe instrumenty muzyczne, wykonały prace plastyczną wyklejając pomponikami nutki i paskami wyciętymi z papieru cymbałki. Przy pomocy farby i paluszka dzieci wypełniły kontury trąbki. Odbyła się mini dyskoteka, czyli tańca łamańce przy piosenkach z płyt.

Dzień muzyki - Grupa Pszczółki

04  października 2022 r. w grupie pszczółek obchodziliśmy dzień muzyki.
Tego dnia grupa Pszczółek wzięła udział w taneczno-muzycznych zabawach.
Dzieci zapoznały się z różnymi instrumentami oraz pokolorowały szablony gitary i bębenka.

 

Dzień muzyki - Grupa Biedronki

W dniu 04.10.2022r. dzieci z grupy biedronek obchodziły dzień muzyki. Dzieci przeniosły się do krainy dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką. Każde dziecko miało możliwość spróbowania samodzielnej gry na instrumentach, odkrywając przy tym swój talent muzyczny. Zabawa była wyśmienita, a dzieci radosne i zadowolone.

Dzień muzyki - Grupa Misie

W naszej grupie 4 października obchodziliśmy Dzień Muzyki.  W związku z tym nasze maluszki przeniosły się do krainy dźwięków,
i usłyszały na żywo wiele instrumentów. Każde dziecko miało możliwość spróbowania samodzielnej gry na instrumentach tworząc prawdziwą orkiestrę .W tym dniu nie zabrakło zabaw muzyczno- ruchowych, w których dzieci aktywnie brały udział. Wspólnie pokolorowaliśmy farbami kontur gitary. 

 

do góry