Strona główna/Aktualności/Odwiedziny w Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeladź z (..)

Odwiedziny w Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeladź z okazji "Dnia Strażaka"

5 Maja 2023

„Pędzą na alarm czerwonym samochodem, śpieszą się do pomp i węży. Potrzebują wody, wchodzą do domu po drabinie, pracują, ratują, aż niebezpieczeństwo minie”- TO STRAŻACY!

Z okazji „Dnia Strażaka” składamy serdeczne życzenia wszystkim Druhnom i Druhom. Ratowanie życia, zdrowia i mienia ludzkiego oraz niesienie pomocy potrzebującym, to działania wpisane w codzienną strażacką służbę. Dziękujemy za Wasz trud i poświęcenie w ratowaniu życia i mienia ludzkiego. Życzymy dużo zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy i wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. 

W dniu 04.05.2023 r. z okazji Dnia Strażaka dzieci wraz z ciociami wyruszyły do Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeladzi, aby złożyć strażakom najlepsze życzenia. Dzieci wręczyły strażakom laurkę i z bardzo dużą uwagą słuchały opowiadań strażaka. Dowiedzieliśmy się jak trudną pracą jest praca strażaka. Dzieci miały przyjemność pooglądać wóz strażacki, wsiąść do środka, a nawet mogły lać wodą. Wszyscy wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni z naszej wycieczki.

Cały Żłobek Miejski w Czeladzi bardzo dziękuje strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeladzi za możliwość zobaczenia jak wygląda praca strażaka.

do góry