Strona główna/Aktualności/Dzień postaci z bajek w Żłobku

Dzień postaci z bajek w Żłobku

14 Listopada 2022

Dnia 7 listopada w naszym żłobku odbył się Dzień Postaci z Bajek. Dzieci przyszły ubrane w koszulki z ulubionym bohaterem . Ten dzień był okazją do pokazania bajek tych z przed lat jak i tych współczesnych.

Były też zabawy z postaciami z bajki ”Psi Patrol”. Dzieci z zapartym tchem oglądały teatrzyk z postaciami Psiego Patrolu i chętnie brały udział w zabawach. Później karmiły pieski kolorowymi kostkami oraz wykonywały prace plastyczne, gdzie każda grupa ozdabiała wylosowaną odznakę pieska dostępnymi artykułami kreatywnymi.

Dzień postaci z bajek - Grupa Misie

Dnia 7 listopada w naszym żłobku odbył się Dzień Postaci z Bajek. Dzieci przyszły ubrane w koszulki z ulubionym bohaterem.
Ten dzień był okazją do pokazania bajek tych z przed lat jak i tych współczesnych. Aby uczcić ten dzień dzieci oglądały książeczki,
dopasowywały bohaterów do odpowiedniej bajki oraz wykonały pracę plastyczną pt: "Moja ulubiona bajkowa postać".

Dzień postaci z bajek w Żłobku

„Witajcie w naszej bajce…”

Z okazji dnia Postaci z Bajek w naszym żłobku odbyły się zajęcia z Psim Patrolem. Z tej okazji grupa Biedronki zaprosiła do wspólnej
zabawy Panią Dyrektor, Zastępcę Dyrektora oraz grupy grupę Pszczółek i Wiewiórek. Dzieci z zapartym tchem oglądały teatrzyk z postaciami Psiego Patrolu i chętnie brały udział w zabawach. Później karmiły pieski kolorowymi kostkami oraz wykonywały prace plastyczne, gdzie każda grupa ozdabiała wylosowaną odznakę pieska dostępnymi artykułami kreatywnymi.

Uśmiech nie schodził dzieciom z buzi.

do góry