Strona główna/Aktualności/Dzień Niepodległości w Żłobku

Dzień Niepodległości w Żłobku

14 Listopada 2022

Dnia 10.11.2022 r. w naszym Żłobku obchodziliśmy Dzień Niepodległości. Dzieci przyszły ubrane w koszulki z kolorze białym oraz czerwonym, zapoznały się z symbolami narodowymi. Wspólnie wysłuchaliśmy hymnu oraz innych piosenek patriotycznych. Dzieci wykonywały różne prace plastyczne: wyklejanie kawałkami papieru flagi, odbijanie serduszek na liściach, odbijanie rączek moczonych w farbie na narysowanej mapie Polski.

Dzień Niepodległości - Grupa Wiewiórki


Dnia 10.11.2022 r. w grupie Wiewiórek obchodziliśmy Dzień Niepodległości. Dzieci przyszły ubrane w koszulki z kolorze białym oraz czerwonym, zapoznały się z symbolami narodowymi.
Wspólnie wysłuchaliśmy hymnu oraz innych piosenek patriotycznych. Na koniec każde z dzieci wykleiło kawałkami kolorowego papieru flagę, oraz odbijały rączki moczone w farbie na narysowanej mapie Polski.

Dzień Niepodległości - Grupa Pszczółki

W dniu 11 listopada dzieci zapoznały się z kolorem białym i czerwonym oraz wyglądem flagi. Dzieci wysłuchały wiersza "Polak mały", który
został przeczytany przez opiekunki. Następnie odbiły listki oraz serduszka biało czerwone na szablonie liścia.

Dzień Niepodległości - Grupa Biedronki

Dnia 10 listopada grupa Biedronki obchodziła uroczyście Dzień Niepodległości. W tym dniu dzieci zapoznały się z symbolami i barwami narodowymi. Żłobkowicze tworzyli orła z białych piór, kolorowali flagę Polski oraz słuchali hymnu i innych piosenek patriotycznych. Dzieci wychodziły do domu z medalami.

Dzień Niepodległości - Grupa Misie

Dnia 10.11.2022 r. obchodziliśmy Święto Niepodległości. Tego dnia nasi Żłobkowicze przyszli do żłobka ubrani w barwy narodowe.

Z tej okazji w grupie Misiów odbyły się zajęcia mające na celu kształtowanie miłości  i przywiązania do kraju ojczystego .Dzieci poznały symbole narodowe, wykonały pracę plastyczną "Kotyliony”.

 

 

do góry