Strona główna/Aktualności/Dzień kobiet w Żłobku

Dzień kobiet w Żłobku

17 Marca 2022


W dniu 8.03.2022 w Żłobku obchodziliśmy Dzień kobiet. W tym dniu panowała radosna atmosfera, były tańce z kolorowymi balonami. Chłopcy złożyli wszystkim dziewczynkom życzenia, wręczyli kwiatuszki, odznaki super dziewczynki. Wszystkie dzieci otrzymały kwiatuszki dla mamy.

Dzień kobiet - Grupa Wiewiórki

W grupie Wiewiórek jak co roku 08.03 obchodziliśmy Dzień Kobiet. W tym dniu chłopcy wręczyli dziewczynkom korony księżniczek, sceneria była jak w zamku. Wszystkie dzieci otrzymały kwiaty dla mamy.

Dzień kobiet - Grupa Misie

 

8 marca to wyjątkowy dzień w roku .Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety , zarówno te duże , jak i te małe . W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy z grupy Misie składali życzenia dziewczynkom . Nie obyło się też bez upominków -kwiatków i odznak super dziewczynek. Wszystkim w tym dniu dopisywały świetne humory

Dzień kobiet - Grupa Biedronki

W dniu 08.03 w grupie Biedronki odbyły się zajęcia z okazji Dnia Kobiet. W tym dniu dzieci wyklejały bukiet kwiatów kolorowymi kulkami z bibuły i tańczyły do dziecięcych przebojów. Chłopcy wręczyli dziewczynkom słodkie babeczki i złożyli życzenia.

Dzień kobiet - Grupa Pszczółki

W dniu 8.03.2022 grupa Pszczółek obchodziła dzień Kobiet. W tym dniu panowała radosna atmosfera, były tańce z kolorowymi balonami oraz wspólne odśpiewanie "Sto lat" dla dziewczynek. Na zakończenie dzieci wykonały tulipanki odbijając swoją  rączkę na szablonie łodyżki. .

 

do góry