DZIEŃ KREDKI

23 Listopada 2023

DZIEŃ KREDKI - GRUPA PSZCZÓŁEK

W dniu 22.11.2023 na grupie pszczółek odbył się „Dzień Kredki”. Dzieci uczestniczyły w zabawie pt.: „Kolorowe Kredki” która polegała na segregacja różnych kolorów kredek do obręczy. Nie zabrakło również wspólnego kolorowania dużego formatu kolorowanki. Każde dziecko wykonało swoją pracę plastyczną przy akompaniamencie piosenki „Kolorowe Kredki”.

DZIEŃ KREDKI - GRUPA BIEDRONEK

W dniu 22.11.2023 w grupie Biedronek obchodziliśmy „DZIEŃ KREDKI”, symbolu dziecięcej kreatywności i wyobraźni. Dzieci rozpoczęły obchody w rytmie dziecięcego przeboju „Kolorowe kredki”. Żłobkowicze wysłuchali opowiadania w którym bohaterami były kredki „Bajka o zielonej kredce” Agnieszki Galica. Dzieci tworzyły zbiory kredek według kryterium koloru, a następnie wykonywały indywidualne prace plastyczne, kolorując szablon kredki.

DZIEŃ KREDKI - GRUPA WIEWIÓREK

W dniu 22.11.2023 r. grupa obchodziła Dzień Kredki , dzieci opowiadały do czego służy kredka, jakie mają kolory. Kolorowały laurki w kształcie kredki jak również duże kredki które wołały ,,Pokoloruj Nas". Dzień był bardzo wesoły i kolorowy.

DZIEŃ KREDKI - GRUPA MISIE

W dniu 22.11.2023 r. grupa Misiów obchodziła Dzień Kredki. Dzieci tworzyły papierową kredkę w ulubionym kolorze oraz próbowały dopasowywać kolory kredek do koloru kartek (kolor czerwony, zielony, żółty, niebieski ).

do góry