Strona główna/Aktualności/Zaśpiewajmy razem w koncercie „Czeladzkie kolędowanie”

Zaśpiewajmy razem w koncercie „Czeladzkie kolędowanie”

20 Listopada 2023

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie „Czeladzkie kolędowanie”, który odbędzie się 16 grudnia 2023 r. na Rynku Starego Miasta.

Koncert będzie okazją do wspólnego świętowania zbliżającego się Bożego Narodzenia. - Chciałbym, aby w programie znalazły się tradycyjne kolędy, pastorałki i inne utwory o tematyce świątecznej - podkreśla burmistrz Zbigniew Szaleniec.

Czeladzianie są niezwykle utalentowani artystycznie i aktywnie uczestniczą w życiu naszego miasta. Chcielibyśmy, aby w tym szczególnym dniu wspólnie stworzyć świąteczną atmosferę i miło spędzić czas.

- Zachęcam do zaangażowania się w to wyjątkowe wydarzenie. Chciałbym, aby w koncercie wystąpiły dzieci z czeladzkich szkół i przedszkoli wraz z opiekunami, stowarzyszenia, grupy nieformalne, a także pracownicy miejskich jednostek i instytucji. Jestem przekonany, że na scenie nie zabraknie również naszych radnych i oczywiście kierownictwa miasta - zachęca Zbigniew Szaleniec.

Kochani mieszkańcy! W tym dniu każdy może się zaprezentować, scena będzie należeć do Was. Skompletujcie międzypokoleniowe drużyny wśród rodziny, przyjaciół, sąsiadów, współpracowników  i zaśpiewajmy razem.

https://www.czeladz.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/Zaspiewajmy-razem-w-koncercie-Czeladzkie-koledowanie/idn:3999 

 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2023-11-20 List burmistrza - Zaśpiewajmy razem w koncercie „Czeladzkie kolędowanie”.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 88
List burmistrza - Zaśpiewajmy razem w koncercie „Czeladzkie kolędowanie”.pdf 1.35MB zobacz

do góry