Strona główna/Aktualności/Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

27 Listopada 2020

25 Listopada w Żłobku Miejskim w Czeladzi obchodziliśmy „Dzień Pluszowego Misia”. Dzieci ten dzień świętowały śpiewając piosnki m.in. „Jadą, Jada Misie”, słuchały wierszyków o Misiach oraz wykonywały różne prace plastyczne.

Dzień Pluszowego Misia - grupa Wiewiórek

W dniu 25.11.2020r w grupie Wiewiórek obchodziliśmy Dzień Misia. Dzieci wraz z opiekunkami przygotowały urodzinowy tort dla Misia, wyklejały na kartonie postać Misia, dowiedziały się gdzie śpi Miś i co lubi jeść. Na koniec był bal urodzinowy, wspólne tańce i zabawa z balonikami.  

Dzień Pluszowego Misia - grupa Pszczółek

W dniu 25.11.2020r. odwiedził nas Misio Rysio, który opowiedział o sobie i swoich kolegach misiach. Dzieci rzucały piłeczkami do misiowej bramki, malowały farbami i karmiły Misia. Słuchaliśmy wierszyków i piosenek o głównym bohaterze dnia. 

Dzień Pluszowego Misia - grupa Biedronek

25 Listopada obchodziliśmy „Dzień Pluszowego Misia” w grupie Biedronek. Dzieci ten dzień świętowały śpiewając piosnki „Jadą, Jada Misie” oraz „O Misiu łakomczuszku”. Ciocie opowiadały misiowe bajeczki i wierszyki.

W tym dniu odwiedziły nas również bajkowe misie: „Miś Puchartek” i „Miś Padington” oraz „Troskliwy Miś”. Dzieci wykonały pracę plastyczną, na konturach Misia odbijały swoje rączki pomalowane farbą.

Dzień Pluszowego Misia - grupa Misie

W dniu 25.11.2020 w naszym żłobku odbył się dzień pluszowego misia. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne oraz brały udział w łowieniu ryb z misiem. 

do góry