Strona główna/Aktualności/Dzień Jabłka w Żłobku

Dzień Jabłka w Żłobku

2 Października 2020

Dnia 16.09.2020 w Żłobku Miejskim w Czeladzi odbył się Dzień Jabłka. Tego dnia dzieci poznały kształt, zapach, kolor jabłka. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach ruchowych oraz plastycznych. Dzieci otrzymały opaski z jabłuszkiem z którym wróciły do domu, aby im przypominały jaka super zabawa jest w żłobku.

Dzień Jabłka - Grupa Wiewiórek

Grupa Wiewiórek obchodziła "Dzień Jabłka". Tego dnia dzieci poznały kształt, zapach, kolor jabłka a także obserwowały przez lupę robaczka. Dzieci bardzo chętnie słuchały rymowanki Jana Brzechwy pt.: "Entliczek, pętliczek". Naklejały jabłuszka ze swoim imieniem na jabłko, wykonały prace plastyczne: "Jabłkowe przetwory na zimę". Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach ruchowych tj.: slalom z jabłkiem, zbieranie jabłuszek do koszyczka. Dzieci otrzymały opaski z jabłuszkiem z którym wróciły do domu, aby im przypominały jaka super zabawa jest w żłobku.

Dzień Jabłka - Grupa Pszczółek

Dzieci z grupy Pszczółek świętowały „Dzień Jabłka”. Opiekunki wraz z dziećmi tworzyły wspólne prace związane z jabłkami. Ten popularny owoc królował w grupie przez cały dzień.

Dzień Jabłka - Grupa Misie

Dnia 16.09.2020 w naszej grupie Misie odbył się Dzień Jabłka. Dzieci wykonały pracę plastyczna, ozdabiały drzewo kolorowymi jabłkami. 

do góry