DZIEŃ RODZINY

21 Maja 2024

DZIEŃ RODZINY - GRUPA WIEWIÓREK

Dnia 15.05.2024 na naszej grupie odbył się „Dzień Rodziny”. Starsze dzieci opowiadały o swoich rodzicach i mówiły jak mają na imię , młodsze pokazywały na fotografii mamę i tatę. Wykonaliśmy również laurki dla rodziców, korale dla mamy i krawat dla taty, które zabrały dla rodziców. Dzieci kolorowały swoje prace i wykoleiły wspólnie plakat dużego kwiatka. W radosnym nastroju poszły do domu by dalej świętować ten dzień wraz ze swoją rodziną.

DZIEŃ RODZINY - GRUPA MISIE

Jak co roku świętowaliśmy „Dzień  Rodziny”. Dzieci ochoczo opowiadały jak lubią spędzać czas z rodzicami: grać w piłkę, jeździć rowerem, bawić się na placu zabaw, i oczywiście jeść lody .Wykonały również drobne upominki dla taty papierowy krawat, a dla mamy obrazek z serduszkiem.

DZIEŃ RODZINY - GRUPA BIEDRONEK

Mamo, Tato coś Ci dam.

Jedno serce, które mam.

Dnia 15.05.2024r. grupa biedronki świętowała „Dzień Rodziny”. Dzieci chętnie brały udział w zabawie naśladowczej, w której odgrywały rolę mamy i taty. Oglądaliśmy rodzinne albumy ze zdjęciami oraz były tańce z balonami. Wspólnie wykonaliśmy pracę plastyczną z serduszek i laurki dla rodziców, z którymi dzieci wróciły do domu.

DZIEŃ RODZINY - GRUPA PSZCZÓŁEK

W dniu 15.05.2024 r. na grupie pszczółek obchodziliśmy „Dzień Rodziny”. Dzieci wykonały z pomocą opiekunek laurki, na których odbiły swoje rączki oraz kolorowe naszyjniki z makaronu. Każdy rodzic dostał od swojej pociechy prezenty wraz z życzeniami.

do góry