Strona główna/Aktualności/DZIEŃ CHŁOPAKA W ŻŁOBKU

DZIEŃ CHŁOPAKA W ŻŁOBKU

2 Października 2023

DZIEŃ CHŁOPAKA - GRUPA WIEWIÓREK

Dnia 29.09.2023 w naszym Żłobku obchodziliśmy Dzień Chłopaka . Na grupie Wiewiórek był to dzień na sportowo, chłopcy wykonali prace plastyczne,wspólny plakat i grali w piłkę a dziewczynki im gorąco kibicowały i na koniec wręczyły puchar i nagrody w postaci laurek.

DZIEŃ CHŁOPAKA - GRUPA BIEDRONEK

Dnia 29.09.23 nasza grupa Biedronek uroczyście świętowała Dzień Chłopaka. Chłopcy odbili kolorowe piątki farbami na dużym krawacie zrobionym przez opiekunki. Dziewczynki wręczyły kolegom „Biedronkowe Krawaty” w których wyglądali bardzo elegancko. Chłopcy wychodzili do domu z dużymi usmiechami na twarzy. 

DZIEŃ CHŁOPAKA - GRUPA PSZCZÓŁEK

Dnia 29 września grupa Pszczółki obchodziła Dzień Chłopaka. Nasi panowie uczestniczyli w zajęciach sportowych i próbowali strzelać do bramki, w czym dopingowały ich dziewczynki. W kąciku majsterkowicza naprawiali samochody i inne "zepsute "zabawki. Do domu chłopcy wychodzili w dobrych humorach i z drobnymi upominkami.

DZIEŃ CHŁOPAKA - GRUPA MISIE

Dnia 29.09. w grupie Misie świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły do żłobka odświętnie ubrane. Dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów laurki w kształcie piłki. Wszyscy wspólnie ozdobilśmy korony za pomocą pomponików, serduszek, kwiatuszków. Następnie dziewczynki wręczyły chłopcom medale super chłopaka, a na końcu były wspólne tańce i mnóstwo uśmiechu.

do góry