Strona główna/Aktualności/Odwiedziny Świętego Mikołaja

Odwiedziny Świętego Mikołaja

6 Grudnia 2022

Jak co roku o tej samej porze do naszego Żłobka zawitał nasz czerwony przyjaciel - Mikołaj!
Wszystkie dzieci od samego rana nie mogły się doczekać specjalnego gościa. Oczywiście Święty Mikołaj nikogo nie zawiódł i z samego rana już odwiedził naszych małych podopiecznych.
Dzieci Żłobkowe bardzo dziękują za prezenty od pomocników Świetego Mikołaja: Burmistrzowi - Zbigniew Szaleniec,
Zastępcy Burmistrza ds. Społecznych - Beata Zawiła oraz Naczelnikowi Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej - Elżbieta Bazańska-Wolska.

Odwiedziny Świętego Mikołaja

W dniu 06.12.2022 r. do naszego Żłobka zawitał Święty Mikołaj. Grupa Wiewiórek przygotowała zajęcia mikołajkowe dla wszystkich dzieci w celu przybliżenia postaci Świętego Mikołaja. Opiekunki przebrały się za elfa, renifera i śnieżynkę. Dzieci wyruszyły na poszukiwania listów, wykleiły brodę Mikołaja, segregowały zagubione prezenty, a nawet wspólnie wykleiły list prezentami, które chciałaby dostać.
Po wszystkich zabawach przyszedł długo oczekiwany gość. Dzieci powitały Go piosenką, poczęstowały Mikołaja ciasteczkami i mlekiem.
Mikołaj rozdał dzieciom słodkie upominki. 

 

Odwiedziny Świętego Mikołaja - Grupa Misie

W dniu 06.12.2022 r. grupę Misiów odwiedził Święty Mikołaj. Wręczył wszystkim dzieciom dyplomy oraz słodkie poczęstunki.
Dzieci wspólnie stworzyły listę prezentów i poczęstowały Mikołaja ciepłym mleczkiem i piernikami. Wszyscy wspólnie zaśpiewali dla Mikołaja piosenkę.

 

do góry