Strona główna/Aktualności/Dzień Kobiet w naszym żłobku

Dzień Kobiet w naszym żłobku

13 Marca 2023

W dniu 08.03.2023r. w naszym żłobku świętowaliśmy Dzień Kobiet. W tym szczególnym dniu chłopcy przygotowali dla swoich koleżanek drobne upominki w postaci małych bukiecików, oraz kwiatuszki dla mamy. Dzieci z pomocą opiekunek stworzyły piękne bukieciki z kolorowego papieru oraz wyklejały słodką babeczkę wacikami i diamencikami. Na koniec były wspólne tańce i zabawy.

Dzień Kobiet - Grupa Wiewiórki


W dniu 08.03.2023r. w grupie Wiewiórek świętowaliśmy Dzień Kobiet. W tym dniu, wszystkie dzieci przyszły odświętnie ubrane. Chłopcy wręczyli dziewczynkom kwiatuszki oraz medale super księżniczek. Każde z dzieci wykonało piękny kwiatuszek dla mamy. Na koniec były wspólne tańce i zabawy.

Dzień Kobiet - Grupa Pszczółki

8 Marca to wyjątkowy dzień w roku. Święto te obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże,i małe. To doskonały sposób dokształtowania u dzieci nawyku obdarowywania oraz wspólnej zabawy w przemiłej atmosferze. Tak też się odbyło na grupie Pszczółek.

Dzień Kobiet - Grupa Biedronki

W dniu 08.03.2023r. w grupie Biedronek odbyły się zajęcia z okazji dnia kobiet. Dzieci z pomocą opiekunek stworzyły piękne bukieciki z kolorowego papieru oraz wyklejały słodką babeczkę wacikami i diamencikami. Były tez tańce do dziecięcych przebojów. Chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia z okazji ich święta. Był to miło i uroczyście spędzony dzień.

Dzień Kobiet - Grupa Misie

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Jest to taki dzień, w którym świętują wszystkie kobiety, zarówno te duże jak i te małe. W tym szczególnym dniu chłopcy z grupy Misie przygotowali dla swoich koleżanek drobne upominki w postaci małych bukiecików, które zostały wręczone dziewczynkom. Dzięki koronom i kwiatom mogły poczuć się jak prawdziwe księżniczki. Oczywiście nie zabrakło wspólnych tańców i zabaw. Dla wszystkich to był dzień pełen wrażeń.

do góry