Strona główna/Aktualności/Dzień Chłopaka w Żłobku

Dzień Chłopaka w Żłobku

4 Października 2021

W ostatni dzień września w żłobku obchodziliśmy święto - Dzień Chłopaka. Wesołe zabawy zorganizowane w salach z okazji święta chłopców sprawiły dzieciom wiele radości. Każdemu chłopakowi z okazji jego święta życzymy wszystkiego co najlepsze!

Dzień chłopaka - grupa Pszczółek

W dniu 30.09.2021r. grupa Pszczółek obchodziła Dzień Chłopaka. Chłopcy otrzymali od naszych dziewczynek puchary i medale „Super chłopaka”. Dekorowaliśmy  wspólnie puchar oraz tańczyliśmy przy skocznych piosenkach z balonami.  

Dzień chłopaka - grupa Biedronek

Dnia 30.09.21 grupa Biedronki uroczyście świętowała Dzień Chłopaka. Dziewczynki wręczyły kolegom „Biedronkowe Krawaty”, w których wyglądali bardzo elegancko. Panowie odbili "piątki" na dużym krawacie wykonanym przez opiekunki. Podczas wspólnych zawodów sportowych było dużo zabawy i śmiechu. Chłopcy wychodzili do domu z wielkim uśmiechem na twarzy oraz w  krawatach „Super Chłopak”.

Dzień chłopaka - grupa Wiewiórek

W dniu 30.09 w grupie Wiewiórek odbył się Dzień Chłopaka. Wszyscy chłopcy otrzymali od swoich koleżanek laurki z życzeniami. Wspólnie zagraliśmy na gitarach, tańczyliśmy, puszczaliśmy bańki. Były zabawy z piłkami, balonami. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły.

Dzień chłopaka - grupa Misie

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o różnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu żłobka . Równie ważne jest Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września . W tym dniu w grupie Misiów dziewczynki wręczyły chłopcom upominki oraz certyfikaty '' Super Chłopaka'' . Dziewczynki dbały o swoich kolegów dopingując ich podczas zawodów sportowych. W naszej grupie był to dzień pełen wrażeń i atrakcji oraz dobrej zabawy. 

do góry