Strona główna/Aktualności/Zakończenie roku szkolnego w Żłobku

Zakończenie roku szkolnego w Żłobku

17 Czerwca 2022

W dniach 13-14.06.2022r. w naszym Żłobku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
W tych dniach żegnaliśmy się ze starszakami. Z tej okazji dzieci wystąpiły w małym przedstawieniu: śpiewały piosenki i mówiły wiersze.
Dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom, oraz małe książeczki.
Życzymy Dzieciom samych dobrych dni, miłych kolegów i koleżanek w przedszkolu, oraz wiele radości .

 

Zakończenie roku szkolnego - Grupa Biedronek

14.06.2022 w grupie Biedronek odbyło się zakończenie roku .W tym dniu żegnaliśmy się ze starszakami. Dzieci zaśpiewały piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz powiedziały wierszyk „Mam trzy latka”.
Były również tańce przy wesołej muzyce. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplome oraz małe książeczki. Każdy wrócił do domu z uśmiechem na buzi.

 

Zakończenie roku szkolnego - Grupa Wiewiórki

Dnia 13.06.2022r w grupie Wiewiórek odbyło się zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji dzieci wystąpiły w małym przedstawieniu: śpiewały piosenki i mówiły wiersze.  Każde z dzieci otrzymało                        pamiątkowy dyplom. Dzieci w podziękowaniu wręczyły Zastępcy Dyrektora kwiaty. Na koniec były tańce i zabawy.

 

Zakończenie roku szkolnego - Grupa Pszczółki

W dniu 14.06.2022 w grupie Pszczółek odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dzieci odchodzących do przedszkola. Podczas krótkiego przedstawienia dzieci mówiły wierszyk oraz śpiewały piosenki. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Zakończenie roku szkolnego - Grupa Misie

Dnia 13 .06 .2022 r. w grupie Misie świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego. Ze wzruszeniem ale i poczuciem dumy żegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów .Dzieci otrzymały książeczki z własnymi pracami plastycznymi , oraz zostały wręczone dyplomy . W tym dniu nie zabrakło wierszyków, śpiewania piosenek oraz tańców .
Życzymy Dzieciom samych dobrych dni , miłych kolegów i koleżanek w przedszkolu , oraz wiele radości .

do góry