WALENTYNKI

19 Lutego 2024

WALENTYNKI - GRUPA BIEDRONEK

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.

Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.”

14 lutego 2024r. grupa Biedronki świętowała Walentynki.

W czerwonych strojach i wspaniałych humorach dzieci uczestniczyły w walentynkowych zabawach m. in: układały serduszkowe puzzle, szukały drugiej połówki serduszek, wykonały walentynkowe biedronki oraz wielkie serce. Dzień ten upłynął w miłej atmosferze, a do domu dzieci wróciły z walentynkowym serduszkiem.

WALENTYNKI - GRUPA MISIE

Dnia 14.02.2024 r. dzieci z grupy Misie obchodziły Walentynki. Tego dnia wszystkie dzieci ubrane były w kolorze miłości czyli na czerwono i miały na głowach opaski z serduszkami. Chłopcy dla dziewczynek przygotowali czerwone serca, które sami z uśmiechem wręczali. W trakcie zajęć dzieci pamiętały o swoich rodzicach przygotowując  dla Nich „Walentynkę " - zakładkę wyklejoną serduszkami.

WALENTYNKI - GRUPA PSZCZÓŁEK

W dniu św. Walentego nasze Pszczółki przyszły do żłobka ubrane na czerwono. Były zabawy taneczne z balonami, wyklejaliśmy sylwetkę amorka piórkami oraz serduszka kolorową bibułą. 

WALENTYNKI - GRUPA WIEWIÓREK

W dniu Świętego Walentego 14 lutego na grupie Wiewiórek dzieci poznały tradycję i zwyczaje dnia miłości. Kogo kochamy i jak okazujemy sobie miłość. Dzieci były ubrane na czerwono, kolorowały serce i wyklepały wspólnie plakat. Odbyły się tańce w parach do skocznych piosenek.

do góry