Strona główna/Aktualności/Pasowanie na Żłobkowicza

Pasowanie na Żłobkowicza

15 Października 2021

 „Pasowanie na Żłobkowicza” to wspaniały dzień dla naszych Milusińskich. Inauguracja odbyła się  11  października 2021r. w Żłobku Miejskim w Czeladzi oraz 12 października 2021r. w Filii Żłobka Miejskiego w Czeladzi. Pasowanie to jeden z niezapomnianych dni przeżytych w życiu Maluszków. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali była ceremonia pasowania, którą dokonała Dyrektor Żłobka Miejskiego w Czeladzi. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy rodzicom tak wspaniałych pociech, a wszystkim dzieciom życzymy wielu wspaniałych chwil spędzonych w Żłobku.

Pasowanie na żłobkowicza - grupa Biedronek

W dniu 11.10.2021 w grupie Biedronek odbyło się pasowanie na żłobkowicza. Pani Dyrektor uroczyście pasowała każde dziecko i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Dzieci w czerwonych strojach i opaskach z biedronką przyklejały małe biedroneczki ze swoim imieniem na wielkim liściu koniczyny. Uroczystość zakończyła się wspólnymi wesołymi tańcami oraz wspólnym śpiewem.

Pasowanie na żłobkowicza - grupa Misie

Dnia 12 października 2021r. w grupie Misie odbyło się pasowanie na Żłobkowicza. Pani Dyrektor czarodziejskim ołówkiem pasowała każde dziecko oraz wręczyła pamiątkowe dyplomy. Dzieci złożyły uroczystą przysięgę, nie zabrało też wspólnych tańców.

Pasowanie na żłobkowicza - grupa Pszczółek

W dniu 11.10.2021r. na grupie Pszczółek odbyło się Pasowanie na Żłobkowicza. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy z rąk Pani Dyrektor. 

Pasowanie na żłobkowicza - grupa Wiewiórek

W dniu 11.10.2021r. w grupie Wiewiórek odbyło się uroczyste pasowanie dzieci na żłobkowicza. W tym dniu dzieci zostały pasowane dużym ołówkiem przez Panią Dyrektor. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Wszystkie dzieci były bardzo uśmiechnięte i zadowolone.

do góry