Strona główna/Aktualności/NADCHODZĄ ŚWIĘTA

NADCHODZĄ ŚWIĘTA

21 Grudnia 2023

NADCHODZĄ ŚWIĘTA - GRUPA WIEWIÓREK

W dniu 19.12.2023 r.  na grupie Wiewiórki odbyły się zajęcia „Nadchodzą święta”.Dzieci z radością ubierały choinkę, pakowały prezenty i robiły kolorowy łańcuch. Udekorowały bombkę , które zabiorą do domu.Dzieci poznały tradycję świąt Bożego Narodzenia oraz odwiedziły dzieciątko w żłóbku, przebrani za pasterza i aniołka.

NADCHODZĄ ŚWIĘTA - GRUPA MISIE

W dniu 19.12 w grupie Miśków odchodziliśmy Świąteczny Dzień. Z tej okazji dzieci przyszły ubrane odświętnie. Było dekorowanie ciasteczek, bombek, oraz wspólnie pakowanie  ciasteczek w ozdobne torebeczki. Ciasteczka oraz bombeczki dzieci zabrały do domu i wręczyły rodzicom jako prezent. Było wspólnie śpiewanie świątecznych piosenek oraz poszukiwanie prezentów schowanych pod choinką.

NADCHODZĄ ŚWIĘTA - GRUPA BIEDRONEK

Dnia 19.12.2023r. grupa Biedronki świętowała zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.
Dzieci zapoznały się z tradycjami świątecznymi. Ozdabialiśmy szablon bombki, przygotowywaliśmy pierniczki z masy solnej oraz dekorowaliśmy piękne choinki.
Na zakończenie zajęć słuchaliśmy kolęd i świątecznych piosenek.
 

NADCHODZĄ ŚWIĘTA - GRUPA PSZCZÓŁEK

W dniu 19.12.2023r. w grupie Pszczółek odbyło się wspólne kolędowanie przy wigilijnym stole. Dzieci poznały obrzędy i tradycje świąt Bożego Narodzenia. Dekorowały bombki kolorowym brokatem oraz próbowały sklejać łańcuchy choinkowe z pomocą opiekunek. Starszaki wbijały goździki w pomarańcze tworząc świąteczny zapach.

 

do góry