Strona główna/Aktualności/Dzień książki w Żłobku

Dzień książki w Żłobku

28 Kwietnia 2022

W dniu 22.04.2022r. w naszym Żłobku obchodziliśmy Dzień Ksiązki. Dzieci w tym dniu oglądały różne książeczki, inscenizowały bajki,
uczestniczyły w różnych zabawach. Wszystkie dzieci wykonały piękne zakładki do książek, które zabrały do domu, oraz kolorowały postacie z bajek.

Dzień książki - Grupa Wiewiórki


W dniu 22.04.2022r. w grupie Wiewiórek obchodziliśmy Dzień Książki. W tym dniu dzieci przebrane za postacie z bajki
"Czerwony Kapturek" inscenizowały tą bajkę. Wszyscy byli zachwyceni .Dzieci wykonały zakładki do książki oraz pokolorowały postacie z bajek.

Dzień książki - Grupa Biedronki

W dniu 22.04.2022r obchodziliśmy w grupie Biedronek DZIEŃ KSIĄŻKI. Dzieci pooglądały mnóstwo książeczek o tematyce dziecięcej i stworzyły wspólnie z opiekunkami własną kolorową książkę. Opiekunki przeczytały i zilustrowały bajkę  „Trzy małe świnki”, której dzieci słuchały z wielkim zaciekawieniem. Był to dzień pełen pięknych książkowych przygód, wszyscy wrócili do domu z imienną zakładką do książeczek na pamiątkę.

Dzień książki - Grupa Misie

Dnia 22 kwietnia w grupie Misie obchodziliśmy Światowy Dzień Książki. W tym dniu dzieci miały okazję dowiedzieć się , jak powstaje książka , oraz jak ją szanować. Dzieci segregowały książki według wielkość, uczestniczyły w zabawie
"bieg z książką na głowie",oraz zorganizowany został "szpital chorej książki",który miał na celu naprawienie uszkodzonej książki.
Dzieci wykonały również "Misiową Ksiegę" oraz własne zakładki do książeczek .

Dzień książki - Grupa Pszczółki

W dniu 22.04.2022r. grupa Pszczółek przesiosła się w świat bajek. Dzieci wysłuchały bajkę pt: "Trzy świnki" przedstawioną przez opiekunki.
Na koniec wykonały własną zakładkę do książki, którą zabrały do domu.

do góry