Strona główna/Aktualności/Dzień jesieni w Żłobku

Dzień jesieni w Żłobku

28 Września 2022

23 września do naszego żłobka zawitała Pani Jesień, która przyniosła nam skarby w koszyczku: szyszki, kasztanki, listki . Dzieci w tym dniu
miały na sobie ubrania w kolorach jesiennych. Dzieci wspólnie wykonywały prace plastyczne, pokonywały ścieżki sensoryczne, zapoznały się z ubiorem na deszczową pogodę, oraz wyruszyły na poszukiwania jesiennych darów.

Dzień jesieni - Grupa Wiewiórki

Dnia 23 września do grupy Wiewiórek zawitała Pani Jesień. Dzieci wspólnie wykleiły jesienne drzewko rączkami wyciętymi z papieru,
każde z dzieci nakleiło na obrazek brakujące kolce jeżyka. Na koniec wszyscy wspólnie wyruszyli na poszukiwania jesiennych darów, które zostawiła nam Pani Jesień.

Dzień jesieni - Grupa Biedronki

Dnia 23.09. grupę Biedronek odwiedziła Pani Jesień, która przyniosła i pokazała swoje jesienne dary. Dzieci za pomocą farb stworzyły kolorowe drzewko i pokolorowały liście klonu. Dzieci zbierały do koszyczka kasztany w stworzonym przez opiekunki parku i śpiewały jesienne piosenki.

Dzień jesieni - Grupa Pszczółki

23 września w grupie Pszczółki odbył się '' Dzień Jesieni''. Stworzyliśmy ścieżkę sensoryczną, dzięki której dzieci odbierały różne bodźce.
Wspólnie wykleiliśmy kontury jeża listkami, oraz wiewiórki bibułą. Dzieci zapoznały się z ubiorem na deszczową pogodę.

Dzień jesieni - Grupa Misie

Dnia 23 września w żłobku powitaliśmy " Panią Jesień " .Dzieci tego dnia miały na sobie ubrania w kolorach jesiennych . Zabawę rozpoczęliśmy od powitania Pani Jesieni, która przyniosła nam skarby w koszyku : kasztany żołędzie, szyszki , jesienne kolorowe liście oraz jabłka i gruszki .Ten dzień obfitował w zabawy : segregacja darów jesieni , slalom między parasolami toczenie dyni , tańce w rytm jesiennych melodii,  poprzez któredzieci przyswoiły sobie wiadomości o rozpoczynającej się porze roku . Na koniec dzieci wykonały pracę plastyczną "kolorowy parasol".

 

do góry