Strona główna/Aktualności/Dzień dziecka w Żłobku

Dzień dziecka w Żłobku

1 Czerwca 2021

W dniu 1 czerwca każda z grup w Żłobku z okazji „Dnia Dziecka” dostała książeczki i zabawki sensoryczne oraz opaski warzywne i zwierzakowe czapeczki zakupione przez Dyrektora Żłobka Miejskiego w Czeladzi dla dzieci żłobkowych.

Również w tym dniu dzieci żłobkowe odwiedziła Z-ca Burmistrza ds. Społecznych Pani Beata Zawiła oraz Naczelnik Wydział Edukacji i Polityki Społecznej Pani Elżbieta Bazańska-Wolska i przekazały na ręce Pani Dyrektor dla dzieci żłobowych po słodkim upominku.

Dzieci bardzo dziękują za prezenty i zapraszają za rok!

Dzień dziecka - grupa Misie

W dniu 01.06.2021r. w grupie Misiów odbył się Dzień dziecka. Był to dla nas dzień sportowy: wyścigi, tor przeszkód, biegi. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone a uśmiech na ich twarzach było widać od samego rana w żłobku.  

Dzień dziecka - grupa Wiewiórek

Jak co roku dzieci z naszego żłobka obchodziły swoje święto. Dzień obfitował w wiele wspaniałych wydarzeń. Największą atrakcją była zabawa piłkarska oraz tańce do białego rana.  

Dzień dziecka - grupa Pszczółek

W dniu 01.06.2021r. dzieci z grupy Pszczółek obchodziły dzień dziecka. Ciocie przygotowały teatrzyk "Trzy Świnki" który zaprezentowały małej widowni. A ponadto dzieci bawiły się przy rytmicznej muzyce z balonami, na sam koniec były puszczane bańki mydlane. 

Dzień dziecka - grupa Biedronek

1 czerwca to Dzień Dziecka i dzieci w żłobku obchodziły go na sportowo. W grupie Biedronek opiekunki opowiadały o zawodzie sportowca o aktywnym trybie życia, były też zabawy z piłkami, obręczami. Były też wspólne tańce, puszczanie baniek oraz wręczenie medali dla wszystkich dzieci :)

do góry