Strona główna/Aktualności/Dzień dziecka w Żłobku

Dzień dziecka w Żłobku

6 Czerwca 2022

Dnia 1 czerwca 2022r. w naszym Żłobku świętowaliśmy dzień dziecka. Był to dzień pełen radości, zabawy, niespodzianek, uśmiechów i wielu
niezapomnianych wrażeń. Wszystkie dzieci wzięły udział w zawodach sportowych: pokonywanie toru przeszkód, zabawy z chusta, gry w piłkę.
Było puszczanie i łapanie baniek mydlanych, zabawy taneczne. . Na koniec każde z dzieci otrzymało mały upominek.

Dzień dziecka - Grupa Pszczółki

W dniu 01.06.2022r. w grupie Pszczółek obchodziliśmy dzień dziecka. Dzień ten był dla nas dniem sportu. Dzień ten okazją do zdrowej aktywności. Dzieci wykazywały się zwinnością pokonywania różnych torów przeszkód. Każde dziecko znalazło tego dnia coś miłego i atrakcyjnego dla siebie.

Dzień dziecka - Grupa Wiewiórki

Dnia 1 czerwca 2022r. w grupie Wiewiórek świętowaliśmy dzień dziecka. W tym dniu wszystkie dzieci wzięły udział w zawodach sportowych: pokonywanie toru przeszkód, zabawy z chustą, gry w piłkę. Zabawy z malowaniem farbami po folii sprawiły dzieciom najwięcej radości. Na koniec każde z dzieci otrzymało medal super sportowca.

Dzień dziecka - Grupa Biedronki

Dnia 1 czerwca 2022r. dzieci z grupy Biedronki świętowały Dzień Dziecka. Był to dzień pełen radości, zabawy, niespodzianek, uśmiechów i wielu niezapomnianych wrażeń. Najwięcej radości przysporzyły zawody sportowe, zabawy z chustą animacyjną oraz wspólne tańce z balonami w rytm piosenki: „Wszystkie dzieci nasze są”.

Dzień dziecka - Grupa Misie

1 czerwca 2022r. w grupie Misie wszystkie dzieci świętowały Dzień Dziecka. Postaraliśmy się, by w tym dniu nie zabrakło radości i uśmiechu na twarzach dzieci. Na naszych żłobkowiczów czekało wiele atrakcji: wyścigi w worku, pokonanie toru przeszkód oraz zabawa z kołami hula - hop ułożonymi w trójkąt, przez który dzieci płynnie przechodziły z jednej strony na drugą. Było puszczanie i łapanie baniek mydlanych, zabawy taneczne. Na koniec dnia dzieci otrzymały magiczne kolorowe pudełeczka z postaciami z bajek.

 

do góry