Strona główna/Aktualności/Dzień chłopaka w Żłobku

Dzień chłopaka w Żłobku

4 Października 2022


30 września w naszym Żłobku świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki wręczyły chłopcom laurki oraz dyplomy. Każde z dzieci
wykonało piękne prace plastyczne. Były zawody sportowe:biegi przez przeszkody, toczenie piłki, rzut do celu, oraz taneczny balonowy bal .
Nasi chłopcy wyszli do domu z laurkami, balonami oraz z uśmiechem na twarzy.

Dzień chłopaka - Grupa Wiewiórki


30 września grupa Wiewiórki świętowała Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki wręczyły chłopcom laurki. Każde z dzieci wykonało pracę plastyczną. Były tańce w parach oraz łapanie baniek mydlanych. Nasi chłopcy wyszli do domu z laurkami, balonami oraz z uśmiechem na twarzy.

Dzień chłopaka - Grupa Pszczółki

30 września w grupie Pszczółek obchodziliśmy dzień chłopaka.  W tym dniu nasi chłopcy dostali od dziewczynek korony oraz słodkie cukiereczki. Były wspólne tańce w parach oraz łapanie baniek.

Dzień chłopaka - Grupa Biedronki

Dnia 30 września grupa Biedronki obchodziła Dzień Chłopaka .W tym dniu odbyły się zawody sportowe ,chłopcy naklejali kolorowe piłki ze swoim imieniem na kartonie oraz wyklejali plasteliną obrazek piłki. Były również zabawy i pląsy przy wesołej muzyce. Panowie wychodzili do domu z upominkiem przygotowanym przez opiekunki oraz balonem.

 

Dzień chłopaka - Grupa Misie

30 września grupa Misie obchodziła Święto Chłopców .Od najmłodszych
uczymy dzieci aby pamiętały o ważnych uroczystościach , w życiu rodziny czy życiu żłobka . Dzień ten był pełen radości i wspaniałej zabawy ,a to wszystko za sprawą naszych uroczych małych mężczyzn i ich koleżanek . Dziewczynki z okazji tego święta wręczyły chłopcom pamiątkowe dyplomyoraz złożyły życzenia. Były zawody sportowe: biegi przez przeszkody , toczenie piłki , rzut do celu , oraz taneczny balonowy bal .

 

 

do góry