Strona główna/Aktualności/Dzień Rodziny w Żłobku

Dzień Rodziny w Żłobku

19 Maja 2022

W dniu 13.05.2022r. w naszym Żłobku świętowaliśmy Dzień Rodziny. Dzień ten był świetną okazją, aby przypomnieć jak ważną rolę w życiu pełni rodzina. Dzieci wykonały piękne prezenty dla rodziców; korale, laurki, breloczki, malowały serduszka, tworzyły kwiaty z odbitych rączek.
Wszyscy wspólnie śpiewali piosenkę ”Mamo droga mamo, tato drogi tato”.

Dzień Rodziny - Grupa Biedronki

Dnia 13.05.2022r. grupa Biedronek świętowała Dzień Rodziny. Dzieci opowiadały o swoich rodzicach i rodzeństwie oraz próbowały opisać ich wygląd i cechy charakteru. Żłobkowicze słuchali piosenek o mamie i tacie, próbowali zapamiętać wierszyk dla rodziców oraz tworzyli kwiaty z odbitych rączek. Każde dziecko wyszło do domu z podarunkiem dla rodziców.

 

Dzień Rodziny - Grupa Wiewiórki

W dniu 13.05.2022r. w grupie Wiewiórek świętowaliśmy Dzień Rodziny. Dzieci opowiadały o swojej rodzinie. Każdy przygotował mały prezencik dla rodziców: korale dla mamy, krawat dla taty oraz laurkę. Palcami moczonymi w farbie, dzieci pomalowały serduszko. Wszyscy wspólnie śpiewali piosenkę ”Mamo droga mamo, tato drogi tato”.

 

Dzień Rodziny - Grupa Pszczółki

W dniu 13.05.2022r. grupa Pszczółek obchodziła dzień Rodziny. W tym dniu w odwiedziny do dzieci przybyli przebrani Mama oraz Tata.
Dzieci porównywały jak ubrany jest tatuś, a w czym chodzi mamusia. Był wspólny taniec. Na koniec dzieci przygotowały drobne prezenty dla rodziców: koraliki z makaronu i breloczek z masy solnej.

Dzień Rodziny - Grupa Misie

Dnia 13.05.2022r. w grupie Misie świętowaliśmy Dzień Rodziny. To wspaniała okazja, by przypomnieć jak ważna rolę pełni rodzina.
Dzień Rodziny to czas zarówno dla dzieci i rodziców, pełen radości oraz uśmiechu.Dzieci wykonały pracę- serce wyklejone czerwoną bibułą, oraz laurki dla swoich rodziców. Kolejnym etapem naszych zabaw był wspólny taniec do piosenki "A ram sam sam 'oraz czytanie wesołych wierszy na temat rodziny. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

 

do góry