Strona główna/Aktualności/Dzień Flagi w Żłobku

Dzień Flagi w Żłobku

4 Maja 2022

W dniu 29.04.2022r. w naszym Żłobku odbył się Dzień Flagi. W tym dniu dzieci przyszły do Żłobka ubrane na galowo w barwach biało-czerwonych. Wszystkie dzieci wykonały prace plastyczne: wyklejały i malowały flagi, odbijały rączki pomalowane farbą, robiły chorągiewki na patyczkach, poznały symbole narodowe. Każde z dzieci otrzymało do domu małą flagę.

Dzień Flagi - Grupa Pszczółki

 W dniu 29.04.2022r. w grupie Pszczółek odbyły sie zajęcia z okazji Dnia Flagi. Dzieci dowiedziały się jakie są Polskie symbole Narodowe oraz chętnie uczestniczyły w zabawach ruchowych. Na szablonie koszulki w barwach ojczystych każde z dzieci indywidualnie odbiło swoją rączkę. Każde z dzieci otrzymało małą flagę do domu.

Dzień Flagi - Grupa Biedronki

W dniu 29.04.2022r. w grupie Biedronek odbyły się zajęcia z okazji Dnia Flagi. Dzieci poznały czerwono-białe barwy i symbole narodowe.
Wspólnie wykonaliśmy piękną pracę plastyczną „Flaga” przy użyciu czerwonej farby i odcisku rączek. Na zakończenie tego dnia, każdy otrzymał flagę do domu.

Dzień Flagi - Grupa Wiewiórki

Dnia 29.04.2022r. w grupie Wiewiórek obchodziliśmy Dzień Flagi. Dzieci w tym dniu przyszły ubrane na galowo w barwy biało-czerwone.
Odbijały rączki pomalowane farbą na fladze, kwiatki na łące oraz wyklejały flagę wydzieranką z papieru. Dzieci tańczyły z szarfami do piosenki "Jesteśmy Polką i Polakiem". Każdy maluch dostał do domu małą flagę.

Dzień Flagi - Grupa Misie

W dniu 29.04.22 r . obchodziliśmy Dzień Flagi. Postanowiliśmy uczcić nasze barwy ojczyste. Dzieci poznały symbole narodowe ,
które kształtują miłość i przywiązanie do własnego kraju. Zostały wykonane tematyczne prace plastyczne:chorągiewki na patyczkach oraz
odbite rączki dzieci na dużej papierowej fladze .

do góry