DZIEŃ ŚNIEGU

18 Stycznia 2024

DZIEŃ ŚNIEGU - GRUPA BIEDRONEK

Hu hu ha! Zima nie jest taka zła!

15 stycznia w naszym żłobku obchodziliśmy Dzień Śniegu.

Wspólnie śpiewaliśmy piosenki o tematyce zimowej.

Dzieci wykonały pracę plastyczną- bałwanka metodą wyklejania z gotowych elementów oraz wspólnie ozdobiły igloo.

Biały puch pozwolił dzieciom na wesołe wyjście i zimowe harce na świeżym powietrzu.

DZIEŃ ŚNIEGU - GRUPA PSZCZÓŁEK

W dniu 15.01.2024 r.  na grupie pszczółek odbyły się zajęcia pt.: Dzień śniegu . Dzieci w trakcie zajęć wyklejały watą płatki śniegu wycięte z papieru oraz postać bałwanka na dużym brystolu. Żłobkowicze zapoznali się ze strukturą śniegu i odśpiewali wspólnie z opiekunkami piosenkę „Stoi bałwan koło płotka". Nie zabrakło również zabaw na śniegu i sankach. 

DZIEŃ ŚNIEGU - GRUPA WIEWIÓREK

Dnia 15.01.2024 w naszym Żłobku obchodziliśmy Dzień Śniegu , było wiele radości z rzucania się kulkami zrobionymi z balonów i papieru , przejażdżka na sankach i zabawy z Bałwankiem . Dzieci wyklejały postać bałwnka i śnieżkę białą i niebieską bibułą. Były również tańce do piosenek o tematyce zimowej.

DZIEŃ ŚNIEGU - GRUPA MISIE

W dniu 15.01.2024 r.  w grupie Misiów świętowaliśmy Dzień Śniegu. Z tej okazji dzieci wykonały piękne prace plastyczne: na papierowych talerzykach przyklejały części twarzy bałwanków. Później z pianki oraz mąki wspólnie zrobiliśmy sztuczny śnieg, z którego dzieci robiły małe bałwanki. Na koniec wyszliśmy na przejażdżkę sankami. Dzieci świetnie się bawiły. Na koniec wspólnie ulepiliśmy małego bałwanka.

do góry