Strona główna/Aktualności/DZIEŃ JESIENI W ŻŁOBKU

DZIEŃ JESIENI W ŻŁOBKU

27 Września 2023

DZIEŃ JESIENI - GRUPA BIEDRONEK

W dniu 22.09.2023r. grupę Biedronki odwiedziła Pani Jesień, która przyniosła i pokazała swoje jesienne dary. W tym dniu dzieci zbierały do koszyczka kasztany, żołędzie, liście oraz szyszki przy piosenkach o tematyce jesiennej. Na zakończenie zajęć wspólnie wykonaliśmy pracę plastyczną „Jesienny liść” przy użyciu farb.

DZIEŃ JESIENI - GRUPA PSZCZÓŁEK

W dniu 21.09.2023 grupa Pszczółek obchodziła dzień jesieni. W tym dniu dzieci zapoznały się z  jej darami  np: gruszka, dynia, kasztany, żołędzie, kolorowe listki. Dzieci podczas zajęć sensorycznych miały okazję poznać ich kształt oraz fakturę. Na zakończenie wyklejaliśmy kontury jeża liśćmi. 

DZIEŃ JESIENI - GRUPA WIEWIÓREK

W dniu 22.09.2023 na grupie Wiewiórki odbyły się zajęcia pt,, Dzień Jesieni" -dzieci były na spacerze w poszukiwaniu darów Jesieni, zbierały kasztany, żołędzie i liście z których wykonały później wspólny plakat , zrobiły również indywidualne prace przy użyciu farb.

DZIEŃ JESIENI - GRUPA MISIE

W dniu 22.09.2023r. w grupie Misiów świętowaliśmy nadejście jesieni.
Z tej okazji dzieci przyszły do żłobka w kaloszkach, z parasolkami a nawet przebrane za Panią jesień. Każde z dzieci wykonało pracę plastyczną: nawlekanie kolców jeżykowi. Później wyruszyliśmy na poszukiwania kasztanków i grzybków. Po drodze zaskoczyły nas kałuże, przez które musieliśmy skakać.

do góry