DZIEŃ FLAGI

30 Kwietnia 2024

DZIEŃ FLAGI - GRUPA BIEDRONEK

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi 

Rzeczypospolitej Polskiej.

My także w żłobku postanowiliśmy uczcić nasze barwy ojczyste.

Dzieci poznały czerwono-białe barwy i symbole narodowe.

Wspólnie wykonaliśmy pracę tematyczną odbijając rączki na szablonie Flagi.

Na zakończenie tego dnia, każdy otrzymał kotylion do domu.

DZIEŃ FLAGI - GRUPA WIEWIÓREK

Dnia 29.04.2024 w naszym Żłobku obchodziliśmy Dzień Flagi. Dzieci w tym dniu były ubrane w nasze barwy narodowe, bialo-czerwone. Dziewczynki miały wianki na głowach, a chłopcy kotyliony w kształcie serc. Wyklejaliśmy wspólnie dużą Flagę oraz kolorowaliśmy swoje małe Flagi. Dzieci tańczyły do piosenki pt. ,,Jesteśmy Polką i Polakiem ".

DZIEŃ FLAGI - GRUPA MISIE

W dniu 29.04.2024 r . obchodziliśmy „Dzień Flagi”. Maluchy na zajęciach dowiedziały się  o symbolach  narodowych naszego kraju. Wykonały również wspólną pracę  plastyczną  - odbijanie rączek pomalowanych czerwoną farbą tak by powstała biało - czerwona Flaga naszego kraju . W ten sposób już od dzieciństwa kształtuje się uczucie miłości i przywiązania  do Ojczyzny.

DZIEŃ FLAGI - GRUPA PSZCZÓŁEK

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. My także postanowiliśmy uczcić nasze barwy ojczyste. Dzieci zapoznały się z symbolami narodowymi: Flaga, Godło. Wysłuchały Hymnu Narodowego oraz wyklejały kontur Flagi czerwoną bibuła. Uczucia patriotyczne i szacunek do symboli narodowych warto pielęgnować od najmłodszych lat.

do góry