Strona główna/Aktualności/DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

22 Stycznia 2024

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GRUPA PSZCZÓŁEK

"Babciu, dziadku cóż Wam dam,

Tylko jedno serce mam.........."

Dnia 19 stycznia grupa Pszczółek świętowała dzień babci i dziadka. Dzieci przygotowały bukiet z rączek i pokolorowały portrety babci i dziadka. Były też wspólne tańce i zabawy przy wesołych piosenkach. Wszyscy wychodzili do domu, z przygotowanymi z pomocą opiekunek ,laurkami dla swojej babci lub dziadka.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GRUPA BIEDRONEK

W dniu 19.01.2024 r. W grupie Biedronki świętowano Dzień babci i dziadka.
Opiekunki opowiedziały dzieciom jaką rolę w naszym życiu pełni babcia i dziadek oraz odśpiewano piosenki z okazji ich święta.
Starszaki i maluszki przygotowały laurki pod okiem opiekunek oraz wykonały wyklejankę szablonu babci i dziadka.
Na zakończenie zajęć wspólnie wykonały bukiet w wazonie odbijając swoje rączki symbolizujące kwiaty.
Dzieci z uśmiechem na twarzy tworzyły swoje prace i każdy dobrze się bawił.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GRUPA WIEWIÓREK

W dniu 19.01.2024 obchodziliśmy dzień Babci i Dziadka to niezwykłe dni nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babci i dziadka. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególnie miejsce. Z tej okazji dzieci przygotowały serduszka  własnoręcznie wykonane, laurki przy pomocy cioci, wykleiły brodę i wąsy z waty.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GRUPA MISIE

Jak co roku w naszej grupie świętowaliśmy Dzień babci i dziadka. Z tej okazji dzieci wraz z pomocą opiekunek wykonały dla swoich dziadków laurki, przyklejały kwiatuszki do koszyczka i odbijały rączki na dużym brystolu pomalowane czerwoną farbą, tworząc z tego serduszko. Były wspólne rozmowy nt. roli dziadków w naszym życiu. Dzieci były bardzo zadowolone z tego, że mogły się przebrać za babcie i dziadka.
Wszystkim dziadkom życzymy Wszystkiego Najlepszego!!!

do góry