Strona główna/Aktualności/Bal karnawałowy w Żłobku

Bal karnawałowy w Żłobku

7 Lutego 2023


W dniu 02.02.2023r. w naszym Żłobku odbył się bal karnawałowy. Na balu odbył się pokaz strojów, z którego wyłoniliśmy Króla i Królową balu. Odbyły się zabawy w balonami, bańkami mydlanymi, dopasowywanie kolorowych piłeczek do odpowiedniego koloru w posturze klauna oraz różnego rodzaju prace plastyczne. Opiekunki również miały swoją zabawę polegającą na jak najszybszym owinięciu koleżanki papierem w postać "mumii ". Na zakończenie odbyły się tańce przy skocznej muzyce.

Bal karnawałowy - Grupa Misie

Dnia 02.02.2023r. w grupie Misie odbył się Bal Karnawałowy.Tego dnia dzieci wraz z ciociami przeobraziły się w postacie ze swoich ulubionych bajek . Zawitały wróżki, czarownice, strażak Sam, Olaf z Krainy Lodu oraz inni bohaterowie. Kulminacyjnym punktem balu była zabawa z balonami, pokaz strojów na "pomarańczowym dywanie" oraz wspólne zdjęcia.
Wszyscy bawili się znakomicie.

Bal karnawałowy - Grupa Wiewiórki, Pszczółki, Biedronki


W dniu 02.02.2023r. w naszym Żłobku odbył się bał karnawałowy ,w którym brały udział wszystkie dzieci ze żłobka. Na balu odbył się pokaz strojów, z którego wyłoniliśmy Króla i Królową balu. Dzieci otrzymały kolorową koronę i dyplom. W następnej zabawie dzieci miały za zadanie wyciągnąć kolorowe piłeczki z cylindrów i dopasować do odpowiedniego koloru w posturze klauna.Dzieci dekorowały także rysunek Elzy przy pomocy biało - niebieskiej bibuły. Opiekunki również miały swoją zabawę polegającą na jak najszybszym owinięciu koleżanki papierem w postać "mumii". Na zakończenie odbyły się tańce przy skocznej muzyce.

 

do góry