Strona główna/Aktualności/Bal Karnawałowy w Żłobku

Bal Karnawałowy w Żłobku

31 Stycznia 2022

W dniu 28.02.2022r. w naszym Żłobku odbył się Bal karnawałowy. Dzieci przyszły przebrane w stroje z ulubionych bajek, uczestniczyły w zabawach zorganizowanych przez opiekunki, wykonywały swoje maski na bal. Na koniec wszyscy mieliśmy robione pamiątkowe zdjęcia przez Pana fotografa.

 

Bal karnawałowy - Grupa Wiewiórki

W dniu 28.01.2022r. w naszym Żłobku odbył się Bal karnawałowy. Dzieci przyszły przebrane w stroje z ulubionych bajek. Wspólnie oglądały swoje stroje, uczestniczyły w zabawach zorganizowanych przez opiekunki, wykonały maski karnawałowe. Na koniec były wspólne tańce.

 

Bal karnawałowy - Grupa Pszczółki

W dniu 28.01.2022r. w grupie Pszczółek odbył się bal karnawałowy. Dzieci tańczyły do skocznej muzyki. Opiekunki i dzieci były przebrane w bajkowe stroje Biedroneczki,

Strażaka, Króla Lwa. Zabawa zakończyła się wspólnymi zdjęciami z Panem fotografem.

 

Bal karnawałowy - Grupa Biedronki

W dniu 28.01.2022r. w naszym Żłobku  odbył się bal karnawałowy. Dzieci przyszły przebrane za zwierzątka i swoje ulubione postacie z bajek. Biedronki wspólnymi siłami wyklejały kolorowymi piórkami i plasteliną ozdabiały maski karnawałowe. Były również tańce i wesoła zabawa. Każdy wrócił do domu z uśmiechem i kolorowym balonikiem.

Bal karnawałowy - Grupa Misie

Dnia 28 stycznia wszystkie grupy w naszym żłobku organizowały bal karnawałowy . Dzieci z grupy

 '' Misie '' również miały swój bal i świetnie się bawiły . Były kolorowe przebrania , zdjęcia i wspaniała zabawa .

do góry