Strona główna/Aktualności/BAL KARNAWAŁOWY

BAL KARNAWAŁOWY

26 Stycznia 2024

BAL KARNAWAŁOWY - GRUPA PSZCZÓŁEK

W dniu 23.01.2024 odbył się bal w naszym żłobku. W tym dniu wszyscy byli przebrani za różne postacie z bajek, oczywiście nie zabrakło pląsów przy rytmicznych dźwiękach muzyki. 

BAL KARNAWAŁOWY - GRUPA WIEWIÓREK

Bal karnawałowy dla żłobkowiczów to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubiana przez dzieci, dostarczają wiele przeżyć i radości. We wtorek 23 stycznia 2024 roku w grupie Wiewiórek odbył się wielki bal karnawałowy. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcił wszystkie dzieci do wesołej zabawy. Dzieci były przebrane za bohaterów  znanych bajek. Odbyły się wesołe zabawy z bańkami mydlanymi i balonami.

BAL KARNAWAŁOWY - GRUPA MISIE

W dniu 23.01.2024 roku na grupie Misie odbył się bal karnawałowy. Odwiedziły nas różne postacie z bajek m.in. Marshall oraz Chase z Psiego Patrolu, była Śpiąca Królewna, przyleciały biedronki ale również odwiedził nas sam Robert Lewandowski. Odbył się pokaz strojów na wybiegu, dekorowanie maski karnawałowej oraz tańce z balonami.

BAL KARNAWAŁOWY - GRUPA BIEDRONEK

W dniu 23 stycznia 2024 r. dzieci z grupy Biedronek miały zabawę karnawałową. Dzieci wyglądały magicznie w strojach przygotowanych przez rodziców. Dzieci z grupy biedronek tego dnia tańczyły do dziecięcych przebojów karnawałowych, łapały banki mydlane, tańczyły z kolorowymi balonami.

do góry