Logotyp jednostki organizacyjnej

Żłobek Miejski w CzeladziStrona pełni funkcję BIP

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

05 GRU 2016

Andrzejki w Zlobku

 

„W żłobku zabawa, Andrzejek to czas – niech magia i wróżba królują wśród nas” takie hasło towarzyszyło naszym żłobkowiczom podczas całego dzisiejszego dnia.

W grupie Pszczółek na początek każdy z uczestników wrzucił do „Studni życzeń” grosik, aby tym samym zapewnić sobie dobrą zabawę i pomyślne wróżby.Dzieci miały okazję posłuchać wróżb odczytywanych ze szklanej kuli przez żłobkową wróżkę. Dowiedzieliśmy się co nas czeka w niedalekiej przyszłości (kto musi uważać na zdrowie, ile prezentów dostanie od Mikołaja…) i tej bardziej odległej (jaki zawód wybiorą dzieciaki jak już dorosną).Nie mogło też zabraknąć wróżenia z butów oraz lania wosku.

Andrzejki u Misiów to tajemniczy dzień, pełen czarów i magii. Dzień rozpoczął się bardzo ciekawie od wróżenia ze szklanej kuli, poprzez księgę czarów i tajemnicze karty aż po szkatułkę pełną słodkości. Wiele radości sprawiły maluchom tańce i zabawy, lot na miotle oraz wróżby z butami. Na koniec przelewaliśmy wosk przez magiczny kulczyk a każde dziecko otrzymało cukierek z wróżbą.

W dniu 30 listopada ,w grupie Biedronek również świętowaliśmy Andrzejki. Był to dzień przepełniony czarami i magią. Gościliśmy u nas wróżkę, która przyniosła do żłobka szklaną kulę, talię kart i magiczne pudełko. Wróżka zaczarowała zabawki, które „zniknęły”. W wyniku czarów wróżki byliśmy także świadkami  „znikających dzieci”. Były także „wyczarowane” z magicznego pudełka zabawki i czekoladki. Było mnóstwu zabawy i śmiechu.

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Niepodległości 6, 41-250 Czeladź
NIP: 625-237-76-58
Tel. 32/265-05-25
FILIA Piaski:
ul. Krótka, 41-253 Czeladź
tel. 505-141-641

Dane adresowe

Żłobek Miejski w Czeladzi

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl